ANKETA

O jakou službu by jste měli případně zájem?
 

NAŠI PARTNEŘI

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

ALP ARMY

MACHIN.CZ s.r.o.

ZLATÁ RYBKA - ZÁŽITKY

KUP TO NEJ

DEJ TO NEJ

ADROP s.r.o

GRALUS

ADROP

ZÁŽITKY

PLASTOVÁ OKNA

IMAGE:SURACHAI

FREE DIGITAL PHOTOS

POČÍTADLO

TOPlist

PŘIHLÁŠENÍ
STŘELECKÝ ZÁŽITEK Tisk

  

(není nutný zbrojní průkaz)

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat, odhodit starosti všedních dnů za hlavu, zregenerovat své síly a myšlenky,najít ztracený elán či náladu nebo prostě jen tak přijít a zastřílet si z opravdových palných zbraní,nebo alespoň na chvíli se stát hrdiny akčních filmů,  jsem si připravil vzrušující a nezapomenutelný zážitek.

Na začátku dvouhodinového střeleckého zážitku, vás  provedu základním školením a instruktáží v ovládání zbraní, které budete používat.  Následovně předvedu praktickou ukázku střelby a poté si zastřílíte z deseti různých zbraní. K dispozici budete mít tři pistole, dva  revolvery, samopal, brokovnici ,,pumpu“, malou odstřelovačku, loveckou brokovnici, kovbojskou opakovací pušku a k tomu 115 nábojů. Střílet se bude  na papírové terče a na kovové padací poppery. Celý zážitek  bude ukončen vyhodnocením výsledků střelby a předáním pamětního listu.

  •  zbrojní průkaz ani předchozí zkušenost se střelbou není nutná  
  •  střílí se celoročně a za každého počasí, proto je nutné vzhledem k přírodnímu charakteru střelnice dobře zvolit oblečení a obuv
  •  diváci jsou vítáni, ale musí respektovat pokyny instruktora
  •  pořizování záznamu je možné
  •  vzhledem k bezpečnosti je nutné bezvýhradné dodržování pravidel                     

 Možnost zastřílet si ve skupince společně s přáteli, rodinou, kolegy ze zaměstnání či obchodními partnery. 

Střelecký zážitek je také velice vhodným dárkem pro vaše blízké, kterým věnujete dárkový poukaz.

 

NABÍDKOVÝ PROGRAM TVOŘÍ STŘELBA Z TĚCHTO ZBRANÍ:

Pistole Glock

Rakouská pistole s polymerovým rámem zkonstruovaná ing. Gastonem Glockem.

Je to jedna z nejlepších a nejrozšířenějších pistolí na světe. Pro svou nenáročnost, jednoduchost, spolehlivost a odolnost se právem zařadila do výzbroje mnoha ozbrojených složek a speciálních útvarů světa – např.: URN, SOG, SAS, COBRA, GROM, FBI a mnoho dalších. Glock se vyrábí v několika rážích a variantách. Hlaveň je srovnatelná s tvrdostí diamantu a není problém z ní vystřelit přes 300 tisíc ran.

Zástupcem této značky je nejrozšířenější model Glock 17 v ráži 9mm Luger

Glock

 

Pistole ČZ

 Tuto českou samonabíjecí kapesní pistoli stále vyrábí a produkuje uhersko-brodská zbrojovka.

 Pistole je malá, lehká, má dynamický závěr a revolverový typ spoušťového mechanismu (DAO). S několika málo úpravami a změnami se vyrábí již řadu let. Její předchůdkyní byl model “45“, který se začal vyrábět před více než 60lety. Je vhodná pro rekreační střelbu a střelbu na krátké vzdálenosti. Je stále mnoho lidí, co ji nosí ( stehenní a lýtková pouzdra ), avšak svým nedostatečným výkonem již neodpovídá současným požadavkům pro osobní ochranu.

Zástupcem této značky je model ČZ 92 v ráži 6,35 mm.

ČZ 92

 

Revolver Taurus

Pětikomorový, celoocelový revolver, vyráběný brazilskou firmou. Jedna z nejrozšířenějších ráží mezi revolvery je tzv. „osmatřicítka“. Klasický malý dvoupalcový obranný revolver s velmi dobrým zastavovacím účinkem. Tyto malé revolvery jsou zvláště oblíbené mezi příslušníky ozbrojených složek jako záložní zbraň.

 Zástupcem této značky je model Taurus 85 S v ráži 38 special.

Taurus 85S

 

Westernová opakovací puška

Model Winchester 1873. Americká páková opakovačka s trubicovým zásobníkem. Tuto legendární pušku, která psala dějiny Divokého západu, používala taková esa jakými byli : Buffalo Bill, Bat Masterson, Earp Wyatt, Bill Tilghman či nejslavnější pistolník J.B.Hickok. Tato puška se začala vyrábět v roce 1873 v ráži 44-40.

 Zástupcem této značky je model Norinco v ráži 22 LR.

Winchester

 

Brokovnice Norinco

Brokovnice se používají pro sportovní, loveckou, ale i rekreační střelbu. Jsou ve výzbroji mnoha ozbrojených složek. Existuje mnoho zbrojovek, které vyrábí různé typy a varianty brokovnic. Široká a různorodá paleta nábojů pokryje veškeré požadavky konečného zákazníka.

Opakovací brokovnice s posuvným předpažbím systému ,,pump–action“. Tato brokovnice slangově zvaná „pumpa“, je oblíbenou zbraní hrdinů akčních filmů.

Na střelnici se lze zabavit střelbou na papírové terče, kovové poppery, ale lze sestřelovat i asfaltové holuby.

Zástupcem této značky je model Norinco v ráži 12/76.

Norinco

 

Samopal  SA 58

Útočná puška SA 58 v ráži 7,62 mm. Kdo by neznal klasiku let minulých ,,osmapadesátku´´.

Snad každý chlap, který byl na vojně,měl možnost si z tohoto samopalu zastřílet. Zbraň se začala vyrábět v roce 1958 a plných třicet let se udržela ve výrobě (milion kusů). V dnešní době je modernizovaná SA 58 (umožňuje použití jakéhokoliv příslušenství – dalekohledy, přístroje nočního vidění, taktické svítilny, zaměřovací lasery atd.) velmi používanou zbraní speciálních jednotek, při plnění bojových úkolů v zahraničních misích. S kapacitou třiceti nábojů v zásobníku a smrtícím účinkem po celou dobu dráhy letu střely (2 800 m) je srovnatelná s legendárním Kalašnikovem.

Zástupcem této značky je model SA 58 v ráži 7,62x39 mm.
 
SA58
 

Pistole ČZ

Samonabíjecí pistole značky ČZ vynikají skvělou ergonomií, vysokou přesností střelby a velkou kapacitou zásobníku. Spojují v sobě špičkovou tradici českého zbrojního průmyslu s nejmodernějšími konstrukčními a technologickými postupy. Na základě legendární modelu CZ 75, který zcela nově definoval kategorii služebních a obranných pistolí, Česká zbrojovka a.s. vyvinula řadu vysoce inovativních modelů. K nejnovějším patří CZ 75 D COMPACT, kterým je vyzbrojena Policie ČR

Zástupcem této značky je model ČZ 75 D Compact v ráži 9 mm Luger.
 
CZ
 

Malá odstřelovací puška ČZ

Malorážky z České zbrojovky Uherský Brod, jsou špičkové, vysoce moderní zbraně ideální pro lov, sport, střelecký výcvik i zábavní střelbu. Díky své klasické konstrukci a vysoké spolehlivosti patří mezi nejvyhledávanější zbraně svého druhu ve světě. Kvalita, dlouhá životnost, přesnost a bezpečná manipulace jsou hlavními přednostmi těchto zbraní určených lovcům a sportovním střelcům .Vyžadované přesnosti je docíleno u všech vzorů těchto malorážek mimo jiné použitím kovaných hlavní.

Zástupcem této značky je model ČZ ZKM 451 v ráži 22 LR.
 
odstřelovačka CZ

Revolver Taurus

Těžký šestipalcový revolver v ráži .44 Magnum (.44 Remington Magnum).

Tento moderní americký náboj, vzniklý v polovině dvacátého století, často používaný pro svůj výkon k lovu (v USA je lov krátkými zbraněmi povolen). Výkon tohoto revolveru je obrovský – např. ve srovnání s 9mm Luger ( devítka), kdy hmotnost střely je 7,5 g a úsťová energie střely je 600 J. Revolver této ráže, má hmotnost střely 16 g a energii střely 1 540 J.

Zástupcem této značky je model Taurus v ráži 44 Remington Magnum.
 
Taurus
 

Lovecká brokovnice

 Brokovnice – broková kozlice, léta používaná a prověřená našimi myslivci v českých lesích.

Zástupcem této značky je model ZH 221 v ráži 16/70.

Kozlice